Прелиминарни резултати писменог дела испита из енглеског језика биће објављени на сајту школе без личних података, односно само са следећим подацима за сваког ученика појединачно:

1. шифра пријаве ученика,
  2. број бодова и
  3. податак да ли је ученик положио писмени део испита (да/не).

Исти извештај биће објављен на огласној табли школе у недељу 22.5.2022. од 9 часова пре подне.

Ученици који нису положили писмени део испита имаће право приговора на резултате у уторак 24.5.2022. од 8 до 16 часова.

Ученици који су положили писмени део испита полажу усмени испит у недељу 22.5.2022. од 10 часова.

Ученици који нису положили писмени део испита, а након решавања приговора на прелиминарне резултате у уторак 24.5.2022. стекну право на усмени део испита биће обавештени о накнадном термину за усмени део испита.