УЧЕНИЦИМА

Драги ученици,

Уз вечну поруку да је пажњом Давид победио Голијата и молбу да се ви пажњом чувате, желим вам увек најбоље здравље, највећу срећу и најсрдачније вам честитам највећи и најрадоснији празник.

РОДИТЕЉИМА

Поштована/и,

У име Гимназије “Бора Станковић” и у своје лично име, Вама и Вашој породици желим најбоље здравље, васкршњу снагу, православствовање и најсрдачније Вам честитам највећи и најрадоснији празник.

ЗАПОСЛЕНИМА

Поштована/и,

Просветитељ је светитељ, јер је просвета светост, светлост и посвећеност. Ваша посвећеност свом позиву у овим тренуцима оправдава његов пун смисао као оваплоћења Васкрса и на томе Вам се поново најискреније захваљујем.

Увек желим Вама и Вашој породици најбоље здравље, васкршњу снагу, православствовање и најсрдачније Вам честитам највећи и најрадоснији празник.