На овогодишњи, први међународни ликовни конкурс малог формата Мини рестарт, у Великој Плани,пристигло је 3733 рада деце из Србије , Хрватске, Босне и Херцеговине,Републике Српске, Црне Горе, Македоније, Мађарске, Бугарске, али и из Украјине, Литваније и Хондураса. Стручни жири је имао изазов, али и тежак задатак у селекцији најуспешнијих радова за финалну изложбу.

Тема конкурсаје била слободна , као и ликовна техника, а задата димензија од 15X15, није представљала препреку ни ученицима Гимназије „Бора Станковић“, који су реализовали радове у сарадњи са професорком ликовне културе Биљаном Јовановић-Крстић и  њих једанаесторо остварило учешће на међународној изложби малог формата: Андреа Василијић I/4, Нађа Арнаутовић I/4, Маша МилићI/4, Нина Митић I/4, Михајло Тасић I/4, Анђела Голубовић I/5, Марта Тасић I/5, Никола Милошевић I/5, Милан Вишњић I/6, Ненад Максимовић I/6 и Никола Станковић I/8. Честитамо нашим ученицима!

АнђелаГолубовић I/4 „Чудесни змај“

Изложба је отворена 15.12.2018. године, у Галерији Центра за културу „Масука“, у Великој Плани.