Прелиминарне резултате пријемних испита ученици могу погледати на огласној табли у холу школе.

Максималан број поена на испиту из енглеског језика је 20 (15 на писменом делу испита и 5 на усменом делу испита). Ученик је положио пријемни испит ако има најмање 14 поена.

Максималан број поена на пријемном испиту из биологије је 240 . Ученик је положио пријемни испит ако има најмање 120 поена. Максималан број поена на пријемном испиту из хемије је 240 . Ученик је положио пријемни испит ако има најмање 120 поена. Рачуна се да је ученик положио пријемни испит за биохемијско одељење ако је положио било који предмет. Уколико је ученик положио оба предмета, рачуна се бољи резултат.

Максималан број поена на пријемном испиту из математике је 240 . Ученик је положио пријемни испит ако има најмање 120 поена.